QI - První elastický informační systém

Podnikatelsko-ekonomické Služby

První elastický informační systém QI

O informačním systému QI

Placeholder  Image

QI je komplexní informační systém. Zákazníkům pomáhá řešit veškeré činnosti spojené s řízením a rozhodovacími procesy ve firmě.

Koncepce QI

QI byl navržen tak, aby se dokázal velmi přesně přizpůsobit požadavkům zákazníků a zároveň si uchoval lehkost a stabilitu. Koncepce umožňuje logické provázání všech aplikací a s tím i propojení všech dat, která se do QI vloží.

Postup, kterým bylo QI vyvinuto, zamezuje jakékoliv duplikaci dat v systému. V praxi to znamená, že software je rychlý při běžné práci i při zpracovávání velkého množství dat.

Systém je složen z modulů, které tematicky pokrývají jednotlivé agendy ve firmě.  Moduly v sobě sdružují menší obchodní jednotky. To umožňuje kombinovat pro zákazníka funkce, které opravdu využije. Podle aktuální situace a potřeb zákazníka je možné používané funkce měnit. Vzniká tak mnoho variant QI a každý zákazník má v podstatě originální řešení.

Pro koho je systém QI určen

Systém QI má široké uplatnění. Je určen pro řízení výrobních a obchodních společností, pro firmy z oblasti služeb a distribuce.

Díky své schopnosti přizpůsobit se zákazníkovi je QI využíváno nejen ve velkých a středních společnostech, ale i v malých firmách a u fyzických osob.

5 hlavních důvodů proč si vybrat QI

  • QI poskytuje okamžitý a spolehlivý obraz firmy, čímž usnadňuje a urychluje manažerská rozhodnutí
  • QI dokáže ve velmi krátké době a za plného provozu reagovat na všechny změny probíhající uvnitř i vně firmy
  • Poskytujeme technický a poradenský servis 24 hodin denně 7 dnů v týdnu
  • Náklady na pořízení QI a následný provoz systému jsou velmi nízké v porovnání s přinášenými možnostmi
  • QI má jednoduché intuitivní ovládání a práci s ním zvládne každý.

Jak získat QI

Systém QI prodává společnost DC Concept a.s. prostřednictvím partnerské sítě, kterou tvoří specialisté z nejrůznějších odvětví. Máme zastoupení ve všech regionech ČR a SR.

Členem této partnerské sítě jsou i Podnikatelsko-ekonomické Služby.

Pokud vás zaujaly vlastnosti informačního systému QI nebo máte ještě spoustu otázek, které byste chtěli zodpovědět, kontaktujte nás prostřednictvím E-mailu nebo telefonu ze záložky Kontakt. Tým tvořený z našich pracovníků a implementačních partnerů je připraven vám poskytnout veškeré potřebné informace.

[Úvod] [Ekonomika] [Daně] [Správa nem.] [IS QI] [QI informace] [Přehled modulů] [Kontakt]